​انعقاد تفاهم نامه چاپ و انتشار نشریات فی مابین دانشگاه کاشان و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (ISC)

۰۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۸ کد : ۹۶۳۹ آخرین اخبار
تعداد بازدید:۱۱۹۲
​انعقاد تفاهم نامه چاپ و انتشار نشریات فی مابین دانشگاه کاشان و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (ISC)

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: تفاهم نامه چاپ و انتشار نشریات فی مابین دانشگاه کاشان و مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به امضا رسید.

دکتر مجید منعم زاده، چاپ و انتشار نشریات علمی پژوهشی و علمی ترویجی معتبر و درونداد و پردازش محتوای نشریات در (ISC ) را موضوع این تفاهم نامه عنوان کرد و افزود: منظور از نشریات معتبر نشریاتی است که اعتبار خود را از کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفته و یا مجوز نمایه شدن در پایگاه های معتبر ملی و بین المللی را دریافت کرده اند.

وی، مدت اعتبار این تفاهم نامه را از تاریخ انعقاد قرارداد به مدت دو سال ذکر کرد و اظهار داشت: این تفاهم نامه در 7 ماده و 7 تبصره و در دو نسخه به امضاء دکتر عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان و دکتر محمدرضا صالحی معاون اداری مالی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری رسیده است.

کلید واژه ها: دانشگاه کاشان معاونت پژوهشی و فناوری نشریات مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری ISC University of Kashan Office of Vice-Chancellor for Research and Technology Journals


نظر شما :